Originální realizace terasy obehnané gabionovou podezdívkou se zabudovaným venkovním grillem. Součástí terasy jsou i gabionové schody. Celkový dojem umocňuje všudypřítomné dřevo, jež spolu s kamenem tvoří tradiční a zároveň nadčasovou kombinaci.

Detail

Stavba gabionového plotu v Praze – Dolní Chabry se realizovala na etapy a byla technicky poměrně náročná, ale výsledek stojí za to! Majitelka rodinného domu jako výplň plotových polí zvolila tmavá dřevěná prkna.

Detail

Velice zdařilá realizace gabionového plotu u novostavby rodinného domu v Praze 9 – Březiněvsi. Investor vkusně nakombinoval gabiony s posuvnou bránou a brankou z černého tahokovu. Celkově působí stavba moderním, lehce industriálním dojmem.

Detail

Stavba gabionového plotu a obklad terasy u soukromého investora lokalitě Prahy 6 – Suchdole. Jako výplň si investor vybral šedomodrou žulu z lomu Deštno ve frakci 63/150. Dílo bylo i přes nepřízeň počasí za týden hotové.

Detail

Stavba opěrné stěny v lokalitě Kladno. Stěna je dlouhá necelých 22 metrů a vysoká 3,5 metrů. Stavba trvala od úpravy výkopu po úklidové práce celkem 5 dní.

Detail

Zde je další spolupráce s naším obchodním partnerem, tentokrát na gabionovém obkladu u soukromého investora v lokalitě okresu Kladno. Obkládá se vyvýšená terasa ze ztraceného bednění, kde má investor příjemné sezení + bazén a dále vchodové betonové schodiště.

Detail

Stavba opěrné stěny u soukromé investorky v lokalitě Odolená Voda. Zadní stěna je dlouhá 20 metrů a vysoká 2 metry. Levý bok je dlouhý 6 metrů a výška 2 metry s odskoky dle terénu. Pravý bok je dlouhý 4 metry a výška 1 metr s dekorativní lavičkou. Stavba trvala od výkopů po úklidové práce celkem necelých 6 dní.

Detail

Gabionové lavičky pro minipivovar na Praze 9. Návrh si nakreslil sám zadavatel, trochu jsme ho doladili a zde je výsledek. Drobnost, ale když je to se vkusem, tak to potěší… Podrobnější informace naleznete v článku Dekorační gabiony (klikněte zde).

Detail

Design do zahrady prostě patří. Pro Vaší inspiraci zde drobná ochutnávka různých prvků. Vaše fantazie a naše umění Vám vytvoří jedinečný kousek na zahradu. Podrobnější informace naleznete v článku Dekorační gabiony (klikněte zde).

Detail